...
Może kawkę?

Fonte poleca!

Łukasz J. - Dyrektor Handlowy

U nas zakupisz nowe i używane ekspresy renomowanych marek, oraz istnieje możliwość wynajmu lub dzierżawy urządzeń dla Twojej firmy. W ofercie posiadamy pełną gamę urządzeń, od automatycznych, ręcznych, kolbowych, a na przelewowych kończąc. Wierzymy że uda się nam dostosować ofertę pod Wasze potrzeby.

Dominik Cz. - Roaster

Moja przygoda z czarnym napojem zaczęła się niemalże 10 lat temu, po takim czasie i hektolitrach wypitych, spróbowanych i wylanych kaw, zdecydowanie wybieram ziarna jasno palone używane w metodach alternatywnych.

Zazwyczaj wybieram kawy z afrykańskich regionów - w takich naparach dominują aromaty kwiatów i owoców, a w smaku są też bardziej kwaśne. Do dripa musicie spróbować jasno palonej Kenii Kiambu - pełna, czysta i złożona z wyczuwalnymi nutami, bergamotki, pomarańczy i rumianku.

Jednakże moja praca nie skupia się wyłącznie na ziarnach jasno palonych, te ciemniejsze kawy wypalone pod espresso również skrywają wiele aromatycznych nut. Do ekspresów ciśnieniowych, tych automatycznych jak i kolbowych, polecam ziarna z Gwatemalskich upraw. Obecnie rozpijam się w Gwatemali Golden Flakes - delikatna kawa, która przypomina smakiem czekoladę, z lekką nutą słodkiej śliwki.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.