FAQ

Toruń ul Warszawska 4, tutaj jest nasza kawiarenka wraz ze sklepem oraz miejsce gdzie szkolimy Was i siebie z zaparzania kawy i herbaty oraz ul Na Zapleczu 8 gdzie prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną oraz naprawimy Wasz ekspres.
Pytanie rzeka, ale przede wszystkim, trzeba sobie odpowiedzieć na minimum dwa pytania. Jak zaparzacie kawę w domu? Jaką kawę pijecie an codzień, mocną, słabą, czarną, białą? Po tych odpowiedziach możemy co nieco więcej wam doradzić i poprowadzić w kierunku kawy która spełni Wasze oczekiwania.
Tak, nasza oferta herbat sypanych jest bardzo szeroka, możemy zaproponować herbaty gotowe, zapakowane – których są dziesiątki oraz możecie w naszym stacjonarnym sklepie wybrać coś z herbat które są w sklepie na wagę.
Tak, terminy są ustalane z każdym zainteresowanym, w zależności od tematu zainteresowania i doświadczenia jakie posiada dana osoba. Napiszcie maila na : kawiarnia@fonte.com.pl a my Wam odpowiemy.
Na Wasze życzenie tak, ale dla nas kawa zielona jest półproduktem, dopiero po wypalaniu w piecu uzyskuje ona specyficzny smak i aromat. Oczywiście zielone ziarno zawiera dużo przeciwutleniaczy, kawasy chlorogenowe, wszystkie te substancje mają dobry wpływ n nasz organizm, aczkolwiek my uważamy, że dopiero kawa wypalona ma w sobie TO COŚ, wiec zamiast pić zieloną kawę w domy – dla zdrowia, proponujemy spacer do naszej kawiarni na pyszną kawę lub herbatę – spacer będzie miał o wiele lepsze „właściwości” Zapraszamy
Tak, ale na specjalne zamówienie. W ofercie standardowej mamy indyjską robustę, czasem kupujemy ziarna robusty brazylijskiej a ostatnio nawet z Rwandy. Jak chcecie czegoś mocnego to próbujcie