Może kawkę?

Nasza Kawiarnia

Miejsce spotkań, rozmów, szkoleń, prób, wystaw. Stworzone z myślą o Was!

Miejsce które tworzycie Wy wszyscy przychodząc do nas na kawę, herbatę, aby podzielić się Waszymi doświadczeniami związanymi ziarnem kawy, liściem herbaty i urządzeniami do parzenia! To tu jest nasz łącznik między palarnią a Wami.

To nie tylko kawiarnia w potocznym rozumieniu, to tu porozmawiamy o tym jak wydobyć z kawy czy herbaty to co nam oferują najlepszego, nauczymy jak się z nimi obchodzić. Damy Wam do spróbowania kawy, które według nas są ciekawe i otworzą się przed nami. Dobór odpowiedniego smaku jest subiektywny – dlatego trzeba o tym rozmawiać i szukać „swojego” smaku. Każdy z nas lubi coś innego, jedni kawy czarne, mocne, niektórzy kawy mleczne, jeszcze inni zachwycą się owocowymi kawami zaparzanymi metodami alternatywnym – każdy znajdzie coś dla siebie. W kawiarni zawsze możecie liczyć na wyszkolonych baristów, którzy zawsze służą pomocą.

Działamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18 oraz w sobotę w godzinach 11-16 przy ul. Warszawska 4 w Toruniu. W kawiarni obecnie otrzymacie: kawy, herbaty, akcesoria do parzenia i ekspresów, chemię do czyszczenia zaparzaczy i urządzeń, oraz kawy na miejscu i na wynos.