...
Może kawkę?


Wyposażając w sprzęt własną firmę czy też zajmując się organizacją eventów, warto rozważyć inne opcje niż standardowy zakup. Jedną z możliwości jest wynajem ekspresu do kawy czy też dzierżawa ekspresu do kawy. Obecnie stanowi to opłacalne pod względem finansowym rozwiązanie, co dla wielu może wydawać się zaskakujące. Dlaczego więc warto zainteresować się wynajmem i dzierżawą ekspresu oraz na czym to polega?

Wynajem lub dzierżawa ekspresów do kawy – co to takiego?

Fonte oferuje usługi  dzierżawy czy wynajmu ekspresu do kawy. Są to coraz popularniejsze metody pozyskiwania sprzętu przez firmy lub gastronomię. W przeciwieństwie do zakupu, wynajem i dzierżawa gwarantują użytkowanie ekspresu, jednak bez posiadania go na własność. Świetnie sprawdzi się to nie tylko na różnego rodzaju eventach, konferencjach, targach itp., ale także jako stałe rozwiązanie dla pracowników firm i gastronomii. Jeżeli chcemy zwyczajnie użytkować ekspres, wówczas wystarczający będzie wynajem. Natomiast jeśli planujemy generować zysk w wyniku wykorzystywania sprzętu, wtedy konieczna będzie dzierżawa ekspresu. Ponadto jeśli chodzi o ekspres do kawy dzierżawa i wynajem mogą obejmować także potrzebne akcesoria – dzbanki do spieniania mleka, tampery, termometry, kuwety na fusy a nawet akcesoria do alternatywnych metod parzenia kawy. W zależności od wymagań klienta. Warto dodać, że w ramach tych usług można skorzystać z dowiezienia sprzętu na miejsce jego instalacji, programowanie i pomoc w uruchomieniu.. Przewidujemy również możliwość zakupu wynajętego ekspresu po okresie umowy, co w przypadku chęci posiadania już sprawdzonego sprzętu daje nowe możliwości. 

Wypożyczalnia ekspresów do kawy – jakie możliwości wynajmu oferujemy?

W naszej ofercie znajduje się opcja wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego. Pierwsza opcja sprawdzi się przede wszystkim na różnego rodzaju eventach, w tym konferencjach, przyjęciach itp. Z kolei wynajem długoterminowy będzie świetną opcją do biur, w których pracownicy korzystają z ekspresu i chcą się napić pysznej kawy.

Ekspres do kawy – wynajem. Dlaczego jest to korzystne rozwiązanie?

Wiele osób uważa, że najlepszą opcją jest zakup ekspresu do kawy na własność. W końcu wydaje się to być tańsze. W rzeczywistości nie jest to jednoznaczne – jeśli z ekspresu korzysta na co dzień kilkadziesiąt osób to konieczna jest regularna konserwacja sprzętu, częste naprawy i to zwykle te wychodzące poza ramy gwarancji. Dochodzą tu więc dodatkowe koszty za tego typu usługi. W przypadku wynajmu czy dzierżawy możliwe jest też decydowanie się za każdym razem na inny ekspres, przy czym są to solidne produkty, których koszt zakupu jednorazowo mógłby przerosnąć możliwości i budżet przeznaczony na ekspres do kawy. Poza tym, okres ten, również możemy potraktować jako test i świadomy dobór urządzenia które najlepiej sprawdzi się w Waszym biurze, restauracji, kawiarni…..

 

FAQ

“Ile kosztuje wynajem ekspresu do kawy?”

Ceny wynajmu ekspresów do kawy różnią się w zależności od tego, czy ma być to wynajem długoterminowy czy krótkoterminowy. Ponadto wpływ na koszt takiej usługi ma również model ekspresu jak i ilość kaw jaką dane urządzenie ma przygotować w ciągu dnia. W przypadku wynajmu krótkoterminowego koszty za 3 dni użytkowania ekspresu do kawy zaczynają się od 150 zł, przy czym możliwe jest też wypożyczenie młynków, warników czy ekspresów przelewowych jak i wszelakich akcesoriów niezbędnych do parzenia kawy i spieniania mleka. W celu ustalenia kosztów wynajmu długoterminowego ekspresu do kawy polecamy skontaktowanie się z naszym biurem lub wypełnienie dostępnego na stronie internetowej formularza, ponieważ cena zależy m.in. od planowanej dziennej liczby robionych kaw, liczby osób korzystających z ekspresu itd.

 
“Wynajem i dzierżawa ekspresu do kawy – w jaki sposób skorzystać z usługi?”
Zamówienia na wynajem i dzierżawę ekspresów do kawy należy składać bezpośrednio w biurze, telefonicznie za pośrednictwem numeru podanego na naszej stronie internetowej, lub mailowo. Warto też odwiedzić nasz sklep z kawą, herbatą, ekspresami który znajduje się w Toruniu przy ul Warszawska 4 gdzie również możemy Was zaprosić na filiżankę pysznej kawy czy herbaty.
 
“Jakie ekspresy do kawy można wynająć w Fonte?”
Posiadamy szeroką ofertę ekspresów do kawy, wykraczającą poza przykładowy sprzęt prezentowany w zakładce Wynajem i dzierżawa sprzętu. Są to ekspresy z przeznaczeniem do biura tego mniejszego jak i dużych firm ale również dla każdego rodzaju gastronomii – kawiarnia, hotele, restauracje, również mobilne rozwiązania gastronomiczne. Z przyjemnością przedstawimy Państwu ofertę, dlatego zachęcamy do wypełnienia formularza lub kontaktu telefonicznego.
 
“Czy w przypadku wynajmu i dzierżawy ekspresu do kawy obowiązuje kaucja?”
Tak, do kosztów wynajmu ekspresów na krótki okres czasu należy doliczyć kaucję zwrotną. Różni się ona w zależności od modelu sprzętu i wynosi od 300 do 1000 zł. Jest to kaucja którą oddajemy przy zwrocie urządzenia. 

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.