Może kawkę?

Sponsoring

Bardzo lubimy gdy dookoła nas dzieje się dużo wydarzeń – zawsze staramy się być częścią nich w taki sposób, aby zapewnić biorącym udział na spędzenie jak najlepszego czasu. Ostatnio działo się sporo: W ostatni weekend września byliśmy na największych w europie targach rolniczych Agroshow – serwowaliśmy kawy i herbaty dla gości AgroPolska. W Toruniu braliśmy udział w rodzinnym turnieju tenisa stołowego KS Nowa Era Toruń, otwarciu toru wyścigowego dla samochodów zdalnie sterowanych Modelmania, a jak co dwa tygodnie można było nas spotkać również na Wolnym Jarmarku Toruńskim.

Organizujesz wydarzenie i czegoś w nim brakuje? Może właśnie kawy lub herbaty? Pomożemy zapewnić potrzebny sprzęt do parzenia, kawę, herbatę, oraz baristę który zajmie się wszystkim w taki sposób abyście mogli w pełni cieszyć się swoim wydarzeniem. Możliwości jest wiele a my jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje!

Takiego klubu sportowego w Toruniu jeszcze nie było. Założyli go rodzice dla swoich dzieci. Jak sami mówią, sukcesy ich pociech są dla nich ważne, ale nie najważniejsze. Klub Sportowy Nowa Era Toruń rozpoczął swoją działalność we wrześniu 2021 r. i od tamtej pory wspieramy zarówno młodych zawodników jak i ich rodziców.

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem jak Polacy potrafią się zmobilizować i zjednoczyć, aby przynieść tyle pomocy naszym sąsiadom w Ukrainie. My również zrobiliśmy co w naszej mocy, aby dorzucić swoją cegiełkę. Solidaryzujemy się z wszystkimi obywatelami Ukrainy i niesiemy pomoc na każdym gruncie.

Jesteśmy jednym z organizatorów turnieju tenisa ziemnego FONTECUP! Wraz z klubem sportowym Start-Wisła chcemy uatrakcyjnić scenę sportową dla młodszych graczy i już 4 czerwca 2022 odbędzie się pierwsza edycja naszego turnieju! Na kortach tenisowych przy ul. Świętopełka 15 rozegramy: Turniej tenisa 10 kat. czerwona (do 8 lat) oraz Turniej deblowy dla uczestników powyżej 8 lat (dobór par deblowych w dniu rozpoczęcia turnieju).

Polecamy też

Jak zrobić doppio?

Jak zrobić kawę doppio? Kawa to nie tylko napój, ale cała kultura i sztuka. Jednym z bardziej specyficznych i intensywnych napojów kawowych jest doppio. Ale

Czytaj więcej
Kategorie